Montavimas

Karkasai surenkami ir montuojami pagal parengtus mūsų įmonėje montavimo brėžinius. Kiekvienas karkaso elementas žymimas eilės tvarka nurodant informaciją apie plokštės/santvaros pavadinimą kuriai jis yra priskirtinas. Kiekviena plokštė/santvara tiekiama kurtu su surinkimo instrukcija. Minėtame dokumente pateikiama informacija apie elementų surinkimo seką, jų tarpusavio išdėstymą. Surinkę plokštes ir santvaras surinkimo albume rasite informaciją apie tai, kokia seka montuoti sienas, perdangas ir santvaras.

Tam, kad surinktumėte mūsų pagamintą karkasą, Jums tereiks pasiimti akumuliatorinį atsuktuvą, surinkimo brėžinių albumą ir matavimo juostą.

 

brace to studKonstrukcijos elementų surinkimo procesas suteiks Jums tikrą malonumą. Jūs tarsi pabuvosite vaikystėje ir pažaisite su mėgstamiausiu konstruktoriumi, tačiau pasistatysite didesnį ir reikšmingesnį objektą.

Kiekvienas konstrukcijos elementas rakinamas (užsifiksuojant pasigirsta tam tikras spragtelėjimas) suveržiant jį savigręžiu per iš anksto pramuštą skylę. Mūsų naudojamos įrangos funkcionalumas leidžia gaminti vieno skerspjūvio karkaso elementus, kurie lengvai sujungiami tarpusavyje per įpjovą profilio sienutėje.intersection

Profilio galų kirpimas 45 laipsnių leidžia tvirtai sutvirtinti profilius tarpusavyje toje vietoje, kur vėliau bus montuojami spyriai ir įstriži sujungimai.

Tvirtinimo varžtų ir trigubos skylės skirtos jungti plokštes ir santvaras tarpusavyje. Taip pat jos naudojamos elementams centruoti, kas eliminuoja būtinumą naudoti papildomus matavimo prietaisus.

3 in 1Sujungimo mazgų optimizavimo technologija leidžia tvirtinti viename taške net 3 elementus.

Mūsų gaminamos konstrukcijos gali būti montuojamos ištisus metus. Sniegas ar žvarbus šaltis, lietus ar kaitri saulė tikrai netaps kliūtimi ir Jūs galėsite sumontuoti konstrukciją mažiausiomis numatytomis projekte laiko sąnaudomis.

Mūsų įmonė siūlo konstrukcijos elementų išankstinio surinkimo gamykloje paslaugą. Pasinaudodami šia galimybe Jūs galėsite sutaupyti laiko ir pagreitinti objekto perdavimą.

Išsamiau apie LPPK statybos etapus.

Animation

1.Pamatų paruošimas. Statinio, pastatyto naudojant LPK technologiją, vidutinis svoris nuo 25 iki 35 kg vienam statinio grindų kvadratiniam metrui. Ši išskirtinė charakteristika leidžia naudoti paprastesnės konstrukcijos pamatus ir taupyti lėšas, šiuo atveju mūsų klientai gali sutaupyti 1,5 — 2,5 kartų. Tačiau, pamatų parametrai turėtų būti itin tikslūs, o geometrinių išmatavimų paklaidos – minimalios. Gaminamo karkaso išmatavimo paklaida neviršija 1 mm, todėl jo įrengimo metu paaiškės visos pamato neatitiktys.

МPamatų struktūra ir statybos technologija parenkamos pagal geografinę objekto buvimo vietą, grunto stabilumo charakteristikas, reljefą ir kitas savybes. Populiariausias laikomi juostiniai pamatai, kurie statomi iš surenkamų betono blokų arba įlieti klojinyje betono pamatai. Kartais jie statomi tiesiai ant natūralaus grunto. Be to, jei tai numato projektuojamo statinio parametrai, siūlomas LPK būdas gali būti pritaikytas ir poliniams pamatams. Pastatų iš LPPK svoris yra mažesnis, nes naudojame mažesnį statybos medžiagų kiekį, kas savo ruožtu reiškia, kad Jums tenka mažesnė piniginė našta.

LPPK technologija užtikrina aukštą atsparumo žemės drebėjimui lygį (iki 9,5 Richterio skalės balų) ir puikiai atlaiko vėjo apkrovas bei bet kokius kritulius.

2.Karkaso įrengimas. Surinktos sienų plokštės arba santvaros įrengiamos ant pamatų ir tvirtinamos inkarais. Tarpusavyje plokštės sujungiamos savigręžiais arba varžtais (pagal nurodytus parengtame projekte sujungimo mazgus). Montavimas atliekamas šia seka:

  • Pirmojo aukšto sienų išoriniai kampai
  • Sienų plokštės, jungiančios pirmojo aukšto kampus
  • Pirmojo aukšto perdangų plokštės/santvaros
  • Atskiri grindų ir lubų elementai (priklausomai nuo ploto)
  • 2-asis aukštas surenkamas taip pat, kaip ir 1-asis
  • 3-asis aukštas taip pat, kaip 1-asis ir 2-asis
  • Stogo arba mansardos santvarų montavimas

Į surinktas sienas įmontuojami langai ir durys. Po karkaso surinkimo, prie statinio sienų tvirtinama izoliuojanti medžiaga, ji taip pat naudojama užpildant perdangų ir stogo santvaras.

3.Statinio įrengimas. LPPK karkasas turi specialias angas vandentiekio vamzdžiams ir elektros instaliacijai tiesti.

Kadangi pastato karkasas užpildytas ir apkaltas akustine arba šilumą izoliuojančia medžiaga, mes rekomenduojame tiesti komunikacijas prieš pradedant apdailos darbus. Svarbu, kad visi vamzdžių, kabelių, komunikacijų tiesimo darbai būtų užbaigti iki galutinės karkaso apdailos formavimo. Patogu ir pratiška tiesti ryšius paties karkaso korpuso viduje. Jeigu projektas numato vamzdyno tiesimą grindyse, sienos gali būti apkalamos ir nelaukiant vamzdyno tiesimo darbų pradžios. Tačiau patartina numatyti vamzdžių tiesimo vietas sienose iš anksto.

4.Stogo surinkimas. LPPK konstrukcijos plačiai naudojamos vietoj santvarų. Projektavimo ir gamybos technologija leidžia surinkti bet kokios rūšies stogą. LPPK stogo dangą lengviau surinkti, jos dydžio parametrai stebina savo tikslumu, o pati danga išsiskiria idealiai lygiu paviršiumi. Stogo santvaros itin lengvos, jos montuojamos nenaudojant sunkiosios technikos.

5.Perdangų montavimas. Pastatuose iš LPPK perdangos tarp aukštų surenkamos greitai ir tiksliai, nenaudojant kėlimo mechanizmų. Erdvė perdangos santvaroje naudojama tiesiant komunikacijas.

Taip pat papildomų pastangų nereikalauja ir viršutinės bei apatinės perdangos dalių apdaila. Dažniausiai naudojama viršutinio sluoksnio apdailai medžiaga – orientuotos medienos skiedrų plokštės (OSP), kurios tvirtinamos tiesiog prie konstrukcijos. Apatinio paviršiaus apdailai patartina naudoti medienos lenteles, prisukamas prie perdangos santvarų ir užtikrinančias papildomą garso izoliaciją. Vėliau Jūs galėsite suteikti luboms iš OSP bet kokią norimą formą (t.y. naudoti pakabinamas lubas ar kt.). Norėdami įsirengti šildomas grindis, prie perdangos galėsite pritvirtinti profiliuotą lakštą ir suformuoti betono sluoksnį, kuriame bus išvedžioti grindinio šildymo vamzdeliai/kabeliai.

6.Vidaus sienos ir pertvaros. Vidaus sienos ir pertvaros montuojamos atlikus LPPK konstrukcijos išorės sienų izoliavimo darbus, nutiesus visas komunikacijas, vandentiekio vamzdžius ir elektros tinklus.

Įrengdami vidaus sienas ir pertvaras mes naudojame paprastas gipso kartono plokštes, kurios prisukamos prie konstrukcijos vienu arba dviem sluoksniai. Vietoj pirmojo gipso kartono sluoksnio galima naudoti OSP arba fanerą. Prie tokių sienų galima pritvirtinti dalį baldų nenaudojant jokių papildomų tvirtinimo elementų. Vietoj OSP arba faneros galima naudoti medžio drožlių plokštes, kurios pastebimai padidins garso izoliacines savybes. Erdvės tarp profilio užpildomos akmens vata arba kita garsą izoliuojančia medžiaga. Įrengus sienas, pertvaras ir grindų pagrindą galima tiesti dekoratyvinę grindų dangą.